Інше життя велосипеда

Велосипед вже давно переріс рамки персонального транспортного засобу. Він задає стиль і спосіб життя, ставши для багатьох невід'ємною частиною здоров'я і культури. Так, можна зробити велосипед самостійно, а можна з його залишків робити щось корисне, навіть тоді, коли велосипедне життя закінчилося.

Сьогодні нам хочеться подивитися на звичайний велосипед трохи під іншим кутом, тому як любимо в велосипеді все, і навіть ті його компоненти, які вичерпали свій термін служби.

   

Є такі досконалі велосипедні компоненти, які здобули досконалі форми, і які можна використовувати навіть для оформлення інтер'єрів, надавши їм якусь функціональність. Наприклад, з гальмівних дисків і провідних зірок можуть вийти стильні настінні годинники.

А якщо проявити фантазію, то завжди можна знайти нове застосування і іншим компонентам. Розрізана покришка нагадує брючний ремінь, а якщо ще й і пряжку оформити в велосипедному стилі, то ми отримаємо оригінальну і цілком придатну до застосування річ.

 

На жаль, в усьому світі існує поки лише одна фірма, що випускає меблі, виконану з велосипедних покришок і ободів, проте напрямок вже позначено. Новий тренд постійно залучає все більше послідовників - і це не може не подобатися любителям велосипедів.

  

Будемо раді, якщо ви поділитеся своїми арт-роботами, надсилайте нам фотографії і опис, як ви використовуєте ці роботи, а ми з задоволенням розмістимо їх на нашому сайті.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах, підписуйтесь :)

Ми на FaceBook і YouTube.