Дрони на допомогу дослідникам

Дослідники, які вивчають Землю і навколишнє середовище, сьогодні впевнено стали покладатися на дрони, які технологічно доступні для проведення експериментів. Це істотно допомагає знизити вартість проведення досліджень в порівнянні з застосуванням супутників або літаків.

Для еко-, гідрологічних досліджень можуть застосовуватися як квадрокоптери з фіксованим крилом, так і гвинтокрилі дрони. Дослідники з задоволенням використовують квадрокоптери з фото- і відеокамерами.

Квадрокоптери DJI MATRICE

  

Енріке Вівоні, гідролог і професор державного університету Арізони стверджує: «Безпілотні літаючі апарати революціонізують отримання даних при вивченні Землі та навколишнього середовища. Вони дозволяють невеликим групам вчених отримувати зображення високої якості за невелику вартість». Найскладнішим в проведенні таких дослідження є отримання даних з високою роздільною здатністю для характеристики і можливих прогнозів..

Гідролог здійснював свої дослідження в пустелях Соноран і Чіхуахуан, що покривають значну частину півночі Мексики і південного заходу США. Застосування дронів дало йому можливість вивчити взаємодію рослинності і водних потоків - обмін речовин між землею і атмосферою.

Раніше вченим доводилося розраховувати на пілотовані літаки і супутники для збору даних дистанційного зондування. Ці платформи були доступні лише великим дослідницьким організаціям і державним агентствам, що ускладнювало проведення досліджень для невеликих незалежних груп вчених.

Квадрокоптери DJI Matrice, розроблені спеціально для промислової аерозйомки в важких умовах,

ви можете купити вже сьогодні в нашому магазині: