Дрони нашого часу

Буквально кілька років тому ми казали, що нарешті безпілотні літальні апарати використовуються не лише військовими і вченими, вони щільно увійшли в наше сучасне життя: доставляють їжу, покупки, допомагають гасити пожежі, беруть участь в змаганнях, знімають відеорепортажі та й просто дозволяють цікаво проводити час з друзями. А сьогодні ми допомагаємо нашим військовим ефективно керувати такими апаратами на полі бою.

Квадрокоптери DJI MAVIC і аналоги

Квадрокоптер DJI FPV Combo

Гоночні дрони здатні розвивати швидкість до 130 км/год. Досвідчені оператори навчають українських військовослужбовців, як ефективно керувати такими апаратами на полі бою.

Зараз телефонують військові з різних батальйонів, із різних місць і кажуть: "Є ще? У нас скінчилися." Це про те, наскільки затребуваними є ці невеличкі, але такі необхідні дрони. Ми навчились використовувати звичайні дрони для розвідки та й навіть ведення бою. Звісно, ми тут не стільки про війну, хоча вона у кожного з нас сьогодні, ми про те, наскільки розум, інновації, технології та кмітливість наших людей йдуть попереду орди. 

Основна наша мета - використати можливість мінімізувати втрати особового складу. Це докорінно відрізняє нас від армії держави-агресора, у якій «цінність людського життя» залишилася на рівні середньовіччя.

Дрони оснащені відеокамерою, тому активно використовуються пошуковими і рятувальними командами, спецслужбами і поліцією. Завдяки технологіям Bluetooth і Wi-Fi літальні апарати, перебуваючи в десятках і сотнях метрів від пілота, можуть підніматися на велику висоту для фото- та відеозйомки або огляду недоступних для людини околиць.

Технологічний прогрес йде семимильними кроками. Запасіться терпінням - і незабаром побачите, яким технологічним стане наш світ.

Які дрони найкращі і що важливо врахувати під час вибору тієї чи іншої моделі – з цими питаннями звертайтеся до консультантів нашого інтернет-магазину, який пропонує великий асортимент сучасних девайсів.