Дрон Gladius дозволить вам безпечно досліджувати підводний світ

Друзі, ми всі стаємо свідками того, як прямо наших очах зароджується новий напрямок розваг - підводна зйомка за допомогою дронів. Хтось вважає за краще фридайвинг, а хтось інший поставить на перше місце власну безпеку і комфорт.

Замість того, щоб занурюватися в невідомі глибини особисто, є можливість запустити туди підводний дрон Gladius Mini з камерою та системою підсвічування на борту. Для цього не потрібна спеціальна підготовка. Максимальна глибина занурення сягає 100 м, а час зйомки обмежується лише рівнем заряду батареї.

 

Підтримка Wi-Fi і Bluetooth - теж є. Підключаємо пульт керування до призначеного для користувача смартфону чи планшету, кріпимо кабель до дрону, перевіряємо герметичність стиків, кидаємо в воду - і попливли!

Gladius рухається в воді подібно підводному човну, змінюючи положення керма, курс, прискорюючи або сповільнюючи обертання гвинтів. А камера з підтримкою 4K і лампою на 2400 люменів проявлять себе в повній красі, надаючи неймовірні кадри.

Цей дрон легко взяти з собою, якщо ви плануєте відчути дух пригод далеко від дому і роздумуєтее, взяти з собою розумний дрон Gladius чи ні. Сміливо відправляйтесь в подорож зі своїм помічником для підводної зйомки. Виклристовуйте зручний рюкзак для дрона і буя з катушкою. Це не займе багато місця і на надто утяжелить ваш багаж.

 

В нашому магазині представлені дві моделі - Gladius Mini та Gladius