Дрон для мисливців за підводними красотами

Підводний безпілотник PowerRay замінить очі, руки і ноги, якщо неможливо дістатися до мети або там, де людину чекає реальна небезпека. Такий пристрій призначений для пересування вплав з метою огляду важкодоступних ділянок під водою.

Пристрій знайшов застосування не тільки у просунутих рибалок і мисливців за підводними красотами. Новий винахід також використовують служби порятунку і підводні розвідники. До них непомітно і тихо примикають підводні шукачі скарбів. Ми ж ще раз розповімо вам про кращий підводний дрон 2017 року.

Підводний безпілотник PowerRay - це невелика підводний човен, яка дозволить вам ловити рибу під водою рибу, вести зйомку риболовлі з дозволом 4K і навіть транслювати її на iOS / Android смартфон / планшет з роздільною здатністю Full HD в режимі реального часу за допомогою вбудованої 12-Мпікс. камери з оглядом 100º.

За допомогою сонара PowerRay визначає розміщення риби і, використовуючи світлові приманки, починає її залучати до гачка. На смартфон надійде сповіщення про наближення риби. Власник PowerVision може не тільки спостерігати за процесом через віртуальну реальність, а й контролювати рухи гаджета нахилами голови (розширена модифікація PowerRay Wizard).

Все ТРИ моделі мають на борту відмінну оптику (фірма ZEISS) і відеокамеру, що записує в 4К форматі. На сьогоднішній день цей відеостандарт надвисокої чіткості дає найкращу картинку. Кожен з дронів, маючи розміри: 465х270х126 мм, важить приблизно 3,8 кг. Вага базової станції не перевищує 0,2 кг. У комплектацію PowerRay також входить пульт дистанційного керування, гідролокатор, камера і зарядний пристрій. Технології управління безпілотником ще не настільки розвинені, щоб залишати його без прив'язі. Кабель не дає йому збитися зі шляху, викликаного сильним плином, пропускає електроживлення і відеосигнал.

  

Дрон PowerRay Explorer («дослідник», базова модель) обладнаний 50-метровим кабелем, що з'єднує його з поплавком базової станції.

PowerRay Angler («риболов», модель середнього рівня) значно розумнішиц «дослідника». «Риболов» має на борту «світлячок» для заохочення риби.

Модель PowerRay Wizard («чародій», найдорожча і найпродвинутіша модель) дійсно може творити чудеса, показуючи підводний світ в режимі реального часу.

Зараз в нашому інтернет магазині підводний дрон PowerRay доступний лише по передзамовденню (в будь-якій вибраній комплектації), орієнтовний час поставки - грудень 2017. 

Телефонуйте нам і робіть передзамовлення на Підводный дрон PowerRay в ELITE BIKE.