Дрон для поціновувачів підводних красот

Неймовірний підводний дрон PowerRay здатний замінити очі, руки і ноги, якщо немає можливості дістатися до своєї мети або там, де людини чекає реальна небезпека. Цей безпілотник призначений для пересування вплав з метою огляду важкодоступних ділянок під водою.

Дрон знайшов застосування не тільки у сучасних рибалок, мисливців і поціновувачів підводних красот. Це пристрій використовують підводні розвідники і служби порятунку, ним зацікавилися підводні шукачі скарбів.

Підводний безпілотник PowerRay - це невеликий підводний човен, який дозволить не просто ловити рибу під водою, але і вести зйомку риболовлі з розширенням 4K, і навіть транслювати її на iOS / Android смартфон / планшет в режимі реального часу за допомогою вбудованої 12-Мпікс. камери з оглядом 100º.

Сонар PowerRayдозволяє визначати розміщення риби і, завдяки світловим приманкам, привертає її до гачка. В цей час на ваш смартфон надійде сповіщення про наближення риби. Тепер ви зможете не тільки спостерігати за процесом через віртуальну реальність, а й контролювати руху гаджета нахилами голови (розширена модифікація PowerRay Wizard).

Технології управління дроном ще не настільки розвинені, щоб залишати його без прив'язі. Кабель не дає йому збитися зі шляху, викликаного сильним плином, пропускає електроживлення і відеосигнал.

 

В нашому інтернет магазині підводний дрон PowerRay

доступний по передзамовленню у будь-якій вибраній комплектації.

PowerRay Explorer - базова модель дрона - «дослідник». Квадрокоптер оснащений 50-метровим кабелем, який з'єднує його з поплавком базової станції.

PowerRay Angler - модель середнього рівня - «рибалка». Дрон значно розумніший за базову версію, так як має на борту «світлячок» для залучення риби.

PowerRay Wizard - найсучасніша і найдорожча модель - «чарівник», яка здатна творити чудеса, показуючи дивовижний підводний світ в режимі реального часу.

Всі ТРИ моделі обладнані відмінною оптикою ZEISS і відеокамерою, що записує в 4К форматі. Сьогодні цей відеостандарт надвисокої чіткості дає картинку в найвищій якості!

Кожен з дронів важить близько 3,8 кг, базова станція не перевищує 0,2 кг. У комплектацію PowerRay входить камера, гідролокатор, пульт дистанційного керування і зарядний пристрій.

Звоніть нам і робіть передзамовлення на Підводный дрон PowerRay.