DJI Tello - найочікуваніша новинка 2018 року

Невеликі розміри і приємна ціна - це дві характеристики, які найкраще описують новий селфі-дрон DJI Tello. Він відкриває нову епоху в області фото- і відеозйомки.

Квадрокоптера стають все більш доступними. Тепер отримувати кадри з повітря зможуть не тільки професіонали, а й початківці пілоти, в тому числі і діти.

За зовнішнім виглядом дрон нагадує DJI Spark. Компактність габаритів - відмінна риса DJI Tello: його довжина - не більше 10 см, а вага - всього 80 грам.

Зроблений із пластику каркас має витягнуту прямокутну форму і представлений в яскравих відтінках: жовтому, блакитному, білому.

У нього ж вбудована камера і світлодіодний індикатор, що інформує про режим роботи обладнання. Для створення рами використовувалися кілька легких пластин, на кінцях яких розташовуються мініатюрні пропелери темно-сірого кольору. Останні обладнано захистом для запобігання псуванню деталей в повітрі.

DJI Tello хоч і призначений для новачків, але характеризується високою функціональністю і може похвалитися можливостями, яких позбавлені більш ранні моделі.

  • Камера дрона здатна знімати в HD-форматі і підтримує панорамну зйомку з автоматично поворотом на 360 градусів.
  • Відзнятий матеріал транслюється на мобільний пристрій і може відразу ж публікуватися в соціальних мережах.
  • Модель підходить для створення фотографій розміру до 5 MP.
  • Удосконалена система цифрової обробки зображень дозволяє отримувати чіткі і різкий кадри, що відрізняються точною передачею відтінків. Вбудований стабілізатор забезпечує плавні кадри навіть при різких поворотах коптера.

DJI Tello функціонує на базі процесора Intel Movidius Myriad 2, завдяки чому вона може запускатися прямо з руки. Крім того, новий дрон підтримує управління за допомогою жестів.

ELITE BIKE є офіційним дилером DJI в Україні і пропонує кращі ціни і гарантію від виробника. Незабаром дрон DJI Tello надійде в продаж і ви зможете купити його в нашому інтернет-магазині.