DJI Spark завжди зі мною

Завдяки мініатюрним розмірам і складаній конструкції DJI Spark не займає багато місця - цей дрон завжди можна взяти з собою.

Управляти дроном можна за допомогою смартфона / планшета, АЛЕ дрон навіть розуміє жести. Наприклад, рукою можна задати напрямок руху або зробити селфі.

Незважаючи на компактні габарити Spark оснащується камерою на 12 Мп з 2-х осьовим стабілізаційним підвісом, підтримує запис Full HD-відео на частоті 30 кадрів в секунду. Дрон вміє розмивати задній план на фото, є функція горизонтальних і вертикальних панорам, а режим QuickShot дозволяє робити короткі ролики, розміщуючи їх в улюблених соціальних мережах.

  

Режими польотів

Spark не просто зробить для вас гарні знімки, за допомогою режиму QuickShots, у вас будуть приголомшливі кадри з кінематографічної композицією.

  

Доторкніться екрану телефону - Spark, використовуючи технологію бачення, полетить в напрямку торкання, фіксуючи перешкоди. Вам потрібно лише зробити фокусування на об'єкті зйомки, виділивши його кінчиками пальців.

За допомогою ActiveTrack дрон автоматично розпізнає об'єкти різного розміру і форми, він відстежує їх в залежності від того, як швидко вони переміщаються. Це робить відстеження і простіше, і надійніше.

Глибоке вивчення розпізнавання жестів дозволяє робити селфі лише простими рухами рук. У режимі PalmControl контролюйте переміщення Spark вручную.Прі бажанні можна залишити вдома свій пульт дистанційного керування та телефон.

Управління Spark може виконуватися трьома способами:

  • за допомогою жестів (відстань видалення до 10 кроків),
  • за допомогою смартфона і додатки DJI GO4 (відстань видалення до 100 м),
  • за допомогою апаратури (відстань видалення до 2 км)

Система GEO покликана інформувати пілота про те, наскільки безпечний може бути політ в даному місці запуску. З метою безпеки GEO підкаже присутності в місці запуску аеропортів і стадіонів.

DJI Spark представлено у двох комплектаціях - базова і Fly More Combo:

В базову комплектацію Spark входить:В комплектацію Fly More Combo входить:

У нашому магазині ви можете придбати оригінальний квадрокоптер DJI Spark, а також ми пропонуємо вам офіційне сервісне обслуговування і гарантію на 1 рік по всій території України, так як ELITE BIKE - офіційний дилер компанії DJI. Тільки в ELITE BIKE ви можете пройти безкоштовний 4-годинний навчальний майстер-клас і підтримку по телефону - 12 годин на добу протягом 3-х років!

Виберіть бажаний колір Спарка:

Якщо вам потрібна допомога у виборі квадрокоптера, наші професійні консультанти завжди раді допомогти, надавши повну відповіть стосовно обраної моделі!