DJI Phantom: різниця між моделями

Компанія DJI виробляє вже відомі всьому світу квадрокоптери Phantom. Серія включає в себе 5 моделей, деякі з яких практично нічим не відрізняються. Однак, відмінності все ж є. Буває, що зробити остаточний вибір на користь тієї або іншої моделі - досить складно. Саме тому варто знати головні відмінності кожної моделі.

Щоб легше було відчути різницю, порівняння квадрокоптера буде розбито на окремі групи:

- Час польоту
- Можливості GPS
- Треба перевірити і зйомка відео
- Вид від першого лиця
- Сумісність з додатками

Час польоту.

Ті моделі Phantom, в назві яких є цифра «2» характеризуються більш потужним акумулятором, здатним тримати пристрій в повітрі близько 20-25 хвилин. Для порівняння, перший Phantom має польотний час в межах 10-15 хвилин.

Можливості GPS.

Все квадрокоптери Phantom мають на своєму борту вбудований GPS, який застосовується для різних завдань, наприклад, для функції «Повернення додому» або опір вітру. Але у моделей Vision є перевага - система автопілота, яка дозволяє встановити точки на карті за допомогою планшета / смартфона (спеціальний додаток від DJI) і квадрокоптер в автоматичному режимі облетить місцевість по заданих точках, а значить - маршруту. Можна встановити 16 точок (максимально).

Фотографування і зйомка відео.

Квадрокоптера Phantom і Phantom 2 поставляються без камери. Це дає можливість користувачам встановити свою камеру. Моделі FC40, Vision і Vision + йдуть з передвстановленою камерою, але між ними є велика різниця: якщо 14-мегапіксельна камера на Phantom 2 Vision і Phantom 2 Vision Plus може знімати відео у форматі Full HD (1080p) та може рухатися під кутом вгору і вниз прямо в польоті, то камера на Phantom FC40 знімає відео лише у форматі 720p і не може пересуватися - її необхідно регулювати перед польотом. Перевагою моделі Vision + перед Vision є наявність карданної підвіски для камери, що дозволяє записувати більш якісне відео.

Вид від першого лиця.

Всі моделі Phantom з камерою дозволяють користувачеві бачити на екрані iOS або андроїд те, що бачить камера під час польоту. Різниця лише в відстані: у Vision і Vision + дальність складає 300 м, а у FC40 - 100 м. До того ж, вони відрізняються можливостями управління. Режими від першої особи можуть отримати також і ті, хто купує квадрокоптер без камери, але для цього потрібно окремо купувати всі необхідні аксесуари.

Сумісність з додатками.

DJI випустили програмне забезпечення і для комп'ютерів, і для Mac. Що стосується мобільних пристроїв, то додатки працюють на iOS і Android-гаджетах.

Перед тим, як придбати квадрокоптер Phantom - визначтеся, для яких цілей ви його купуєте. Якщо у ваших планах знімати професійне відео, то вам потрібно брати квадрокоптер, починаючи з моделі Phantom 2 - це базова модель, яка дозволить вам «навісити» на неї всі необхідні аксесуари, включаючи камеру і стабілізатор для неї.

Порівняння квадрокоптера PHANTOM 4 PRO vs PHANTOM 4

У будь-якому випадку, ви можете звернутися за консультацією до нашого професійного менеджера, з яким обговоріть всі плюси і мінуси кожної моделі, зможете зробити правильний висновок і насолоджуватися зйомкою відмінних відео.