DJI Phantom 5: з'явились технічні дані і нові зображення дрона

У мережі з'явились нові фотографії квадрокоптера DJI Phantom 5, про запланований вихід котрого ми розповідали раніше. Нагадаємо, однією з особливостей цього квадрокоптера стане камера зі змінними об'єктивами. І шанувальники навіть впевнені, що Phantom 5 буде оснащений змінними об'єктивами різної довжини: 16/24/35/50 мм.

  

Звідки такі припущення і чи так це? Багато хто хотів би бачити, як зі змінними об'єктивами Phantom 5 перетвориться на міні Inspire 2 з камерою Zenmuse X7 і об'єктивами з істотно низькою ціною. Тільки уявіть, які обрії відкриються перед операторами!

Що ж нового компанія DJI може приготувати для нас в Phantom 5?

  • Габарити дрона названі рівними 406х218х320 мм, вага - 3,8 кг. Як стверджується, квадрокоптер зможе розвивати швидкість до 88 км / год. Батарея збільшеної місткості забезпечить йому можливість перебувати в повітрі до 33 хв. Дроном можна буде управляти на відстані до 7 км.
  • Імовірно, камера буде 22 МП на більш надійному підвісі ніж були у попередніх поколінь. Можливо, Phantom 5 зможе знімати відео 360 градусів і автоматично робити сферичні панорами.
  • Швидкість дрона складе 40 км / год в режимі "p" і 90 км / год в режимі Sport.
  • Можлива наявність літій-полімерної батареї з системою автоматичного підігріву при низькій температурі.
  • Новий зарядний пристрій здатне повністю зарядити батарею дрона за 30 хвилин! Це дуже гідний показник з огляду на що Phantom 4 міг здійснювати повну зарядку тільки за годину.
  • За рахунок нових батарей літати новий дрон буде 30 хвилин і на відстані до 10 км. Можливо, анонсують Lightbridge 3.

  • Буде встановлена нова система автоматичного обльоту перешкоди тепер вона буде створювати 3D проекцію навколо коптера (на 360 градусів).
  • З'являться режим Quickshot (Rocket, Dronie, Circle і Helix) як у DJ Spark.
  • Пульт дистанційного керування та сам дрон будуть набагато компактнішим попередників лінійки Phantom, але складним він точно не буде.

На нашу думку назва дрона не зміниться - Phantom 5, але журналісти вважають, що називатись він буде відразу Phantom 5 Pro.

Щодо вартості, то імовірно, що ціна DJI Phantom 5 складе від $ 1400 до $ 1700.

У будь-якому випадку, поки жодних офіційних даних про Phantom 5 немає, але можна з упевненістю сказати, що в день релізу він стане самим інноваційним квадрокоптером.

Квадрокоптери DJI PHANTOM в нашому інтернет магазині >>>