DJI PHANTOM 4 PRO + (PLUS): особливості квадрокоптера

Квадрокоптер DJI Phantom 4 Pro + (PLUS) - це вдосконалена версія Phantom 4 і, до того ж, одна з найбільш продаваних моделей компанії. Pro-версія Phantom оснащена новою 20-мегапіксельною камерою, додатковим набором сенсорів і новими режимами самостійного польоту за встановленим об'єктом.

Новий квадрокоптер DJI Phantom 4 Prо +, на відміну від свого попередника, здатний на більше. Переконайтеся в цьому самі.

На перший погляд, DJI Phantom 4 Pro + - цей же самий Фантом 4, однак при більш ретельному розгляді відразу ж стає зрозуміло, що це не простий "фейсліфт", а абсолютно оновлена ​​і перероблена модель.

Найважливіша зміна - камера 4К, тепер вона отримала дорослу матрицю фізичним розміром 1 "з дозволом 20 Мпікс, що дає можливість знімати відео з роздільною здатністю 4K / 60fps і серійною фото зйомкою до 14 кадрів в секунду. Кожен піксель тепер має в 4 рази більше інформації для більш чітких і соковитих кадрів.

Внутрішні силові елементи квадрокоптера DJI Phantom 4 Pro + (PLUS) виготовлені з титанового і магнієвого сплавів, що знизило вагу і підвищило жорсткість, дозволяючи зберегти таку ж вагу як у попередньої моделі.

Довгоочікуване нововведення - це монітор-планшет, що поставляється в комплекті, розміром 5,5 дюймів. Сенсорний екран з ПО Android. Залишилася можливість транслювати відеопотік на смартфон або планшет, закріплений на спеціальне кріплення до пульта управління.

Ще однією приємною дрібницею став змінений пульт управління квадрокоптера. Більше немає необхідності використовувати мобільний телефон як екран - фірмовий пульт володіє вбудованим дисплеєм. Використана матриця набагато яскравіше, ніж у середньостатистичного смартфона, це дає можливість спокійно керувати дроном навіть на яскравому сонці. Крім того, батарейка вашого телефону тепер не витрачається, так що без зв'язку ви не залишитеся.

У новинці оновилися режими автоматичного польоту. Тепер дрон в стані розуміти, що знаходиться в кадрі і за яким саме об'єктом потрібно стежити. Ця інформація дозволяє в автоматичному режимі створювати правильну панораму при зйомці.

           - Дальність польоту тепер збільшена до 7 кілометрів!
           - Датчики виявлення перешкод розташовані спереду, ззаду, знизу. Вони сканують простір на відстані 30 метрів.
           - Інфрачервоні датчики по обидва боки коптера (праворуч і ліворуч) обчислюють відстань до об'єктів, розташованих до 7 метрів.

І ще. Була збільшена ємність вбудованого акумулятора. Тепер він дозволить квадрокоптеру знаходиться в повітрі від одного заряду - до 30 хвилин.

Купити квадрокоптер DJI PHANTOM 4 PRO + в нашому магазині >>>

           У комплекті поставки входить: квадрокоптер, пульт дистанційного керування, запасний комплект пропелерів, інтелектуальна батарея, зарядний пристрій з кабелем живлення і інструкція.

Увага: При купівлі обладнання компанії DJI в наших магазинах, ви отримуєте офіційне сервісне обслуговування, гарантію по всій території України, а також презентацію та навчальний майстер клас від наших фахівців.