DJI Mavic Pro - квадрокоптер для унікальних фото

Чим відрізняється DJI Mavic Pro від своїх побратимів лінійки дронів DJI. І тут варто виділити три важливі відмінності:

1. Колір. Це перша темно-сіра модель серед всіх дронів DJI.
2. Складна конструкція. Гвинти дрона вперше висуваються з корпусу, а не продовжують його.
3. Ціна. Вартість дрона - майже в два рази менше його старших братів, проте можливості - істотно вийшли вперед.

Чому DJI Mavic Pro, а не якийсь інший дрон? Варто роздивитись його переваги детальніше.

Довгий політ

Mavic Pro швидко і легко злітає, завдяки гладкому корпусу і аеродинамічним дизайном. Одного заряду вистачить на 27 хвилин польоту або 13 км шляху з максимальною швидкістю 64 км/год.

Відстань польоту

Технологія передачі сигналу OcuSync забезпечує трансляцію відео Full HD на відстані до 7 км, максимальна висота підйому - 5 км. А які знімки в результаті виходять на такій висоті!

Безпека

Не бійтеся і навіть не думайте, що DJI Mavic Pro кудись влетить чи десь заплутається, завдяки технології FlightAutonomy він розпізнає перешкоди в радіусі 15 метрів.

Розумний акумулятор оповіщує про стан заряду і попереджає про необхідність його підзарядити, ці дані відображаються в додатку JI GO 4. Тут же можна подивитися місцезнаходження дрона, напрямок польоту і іншу корисну інформацію.

Кому цей дрон буде корисним?

DJI Mavic Pro буде незамінний для мандрівників та блогерів. Дрон знімає унікальний контент на висоті до 5 км і на відстані до 13 км, має максимальну швидкість 64 км/год. Це практично ваші очі в будь-якої бажаної точці світу.

Відео HD в 4К

DJI Mavic Pro це перший квадрокоптер з 3-х осьовий стабілізацією, на відміну від інших моделей, де працює цифрова стабілізація. Звичайна стабілізація обрізає кадр по краях і все одно залишає невелике «тремтіння», а стабілізатор з трьома осями обертає камеру самостійно, повністю захоплюючи картинку. Відео та фотографії виходять чіткими, без розмиття і без тремтіння.

Безмежні фотографії

Камера з роздільною здатністю 12 Мп знімає фотографії формату Adobe DNG RAW. Камера повертається на 90 градусів, дозволяючи знімати вертикальні кадри як на смартфон. Технологія ActiveTrack забезпечує автоматичну зйомку зазначеного об'єкта, а якщо помахати дрону, то він зробить ваше селфі.

Купити DJI Mavic Pro в нашому магазині >>>