DJI Mavic Pro 2: анонс дрона відбудеться 23 серпня

Запуск квадрокоптера DJI Mavic 2 спочатку був запланований 18 липня, але реліз дрона був відкладений на невизначений термін. Однак уже сьогодні є офіційна заява про дату довгоочікуваного заходу «See the Bigger Picture»: воно відбудеться 23 серпня 2018 року в Нью-Йорку.

Чому так несподівано і скоро? Цілком ймовірно, що DJI змушена була прискорити офіційну презентацію новинки після того, як реклама Mavic 2 з'явилася на сторінках британського каталогу Argos кілька днів тому, тим більше, що зображення міні-дрона відразу з'явилися і на декількох сторінках соціальних мереж.

Що ми знаємо про DJI Mavic 2?

У британському каталозі відзначається, що планується вихід 2-х версій мініатюрного квадрокоптера: моделі Pro і Zoom. Другий варіант буде оснащений об'єктивом з 2-х оптичним зумом (24-48 мм), також передбачена підтримка dolly zooms. Версія Pro, в свою чергу, отримає камеру Hasselblad з 1-дюймовим сенсором CMOS. До речі, DJI в минулому році став власником більшої частини шведської компанії Hasselblad.

У каталозі також говориться: Mavic 2 буде невеликим, але потужним дроном, здатним передавати відео стандарту 1080р зі швидкістю 20 м / с і тривалістю польоту в 31 хвилину. Мініатюрний квадрокоптер зможе передавати відзняте відео на дистанції до 8 км. Параметри більш, ніж значні, якщо порівняти з можливостями оригінального Mavic Pro, який розкриває швидкість 40 миль / год і тривалістю польоту не більше 27 хвилин.

Представник другого покоління Mavic отримає функцію всеспрямованого розпізнавання перешкод при підтримці технологій APAS і Active Track 2.0.

Точних відомостей про ціну та доступності дрона DJI Mavic 2 поки що немає, але сподіваємося, вони будуть незабаром.

Друзі, чи очікуєте ви вихід DJI Mavic 2? Тоді слідкуйте за нашими новинами: як тільки новинка вийде в продаж, ми обов'язково повідомимо. А поки що зверніть увагу на найпопулярніший в світі дрон - MAVIC PRO Fly More Combo, котрий сьогодні є лідером продажу - краще його нема!