Дитячий чи підлітковий велосипед

Найчастіше виробник сам вказує рекомендований вік, що полегшує вибір. Однак, буває, що такого параметра немає, або ви плануєте купити велосипед "на виріст", - як бути в такій ситуації?

Купити дитячі/ підліткові велосипеди

Ключовим фактором у виборі будуть розміри рами і коліс, які мають безпосереднє відношення до зростання дитини. Виміряйте зростання дитини і порівняйте з таблицею. Тепер ви, ймовірно, готові включати фільтри для пошуку потрібної моделі. А далі - справа смаку і колірних переваг.

Розміри дитячого велосипеда

Друзі, ще важливо: змиріться з тим, що рано чи пізно, але дитина виросте, тому орієнтуйтеся на її фізичні параметри в даний момент, беручи до уваги можливість регулювання конструкції.

Зупинивши вибір на якійсь конкретній моделі, попросіть дитину встати над велосипедом. Між рамою і промною частиною має залишатися не менше 5-10 см. Це дозволить зістрибнути при екстреному гальмуванні.

Тепер нехай сяде. Подивіться, дотягується він ногою до педалі в нижньому положенні? Якщо немає, опустіть сідло. Якщо так, але при цьому нога зігнута в коліні, - тоді підійміть. Сучасні моделі оснащені зручною рукояткою для регулювання висоти сідла і нахилу керма, тому в майстерню звертатися не доведеться.

В нашому магазині - великий вибір дитячих велосипедів. Ми завжди вам раді, приходьте на тест-драйв.

Вдалої вам покупки велосипеда для дитини і приємних велопрогулянок!

Купити дитячі / підліткові велосипеди