Дитячі велосипеди

Варто дуже відповідально поставиись до вибору дитячого велосипеду, адже його потрібно правильно підібрати, щоб він підійшов саме вашій дитині. Для цього потрібно взяти на озброєння такі фактори, як: вік і зріст дитини, його фізична форму, смак (для вибору дизайну велосипеда), розмір, матеріал, функції інше.

Дитячий велосипед можна вибирати вже малюкам з 1 року. Необхідно лише враховувати при цьому, що для самих маленьких велобайк повинен бути якомога простіше і безпечніше. Чим старша дитина, тим більше його буде цікавити транспорт з великою кількістю функцій, бути красивіше і швидше. Як правило, дитячі велосипеди купують дітям до 13 років (вони ще бувають підліткові), а з 14 вже можна сміливо брати дорослий.

Важливі моменти:

  • Вибирайте велосипед разом з дитиною. Це потрібно для того, щоб він «приміряв» його на себе. Ну і, звичайно ж, дитина сама зможе сказати, який велосипед йому подобається, а який - ні.
  • Радимо також купити шолом, налокітники, наколінники і спеціальні рукавички, особливо, якщо дитина ще погано вміє їздити.
  • Який би ви велосипед не вибрали, дитина повинна відчувати себе на ньому комфортно. Він повинен бути не маленьким і не більшим. Ноги дитини повинні повністю діставати до педалей, а руки - до керма, при їзді коліна не повинні упиратися в кермо.

  • Сидіння повинно м'яким та зручним.
  • Велосипеди з функцією передачі підійдуть тільки дітям від 10 років, так як діти молодшого віку ще фізично не готові до таких функцій.
  • Вибирайте дитині велосипед тільки з заниженою рамою. Коли дитина стоїть на підлозі і велосипед знаходиться у нього між ніг, потрібно, щоб між рамою і промежиною дитини залишалася відстань мінімум 5-10 см. Це потрібно, щоб дитина могла легко зістрибувати з велосипеда, особливо в непередбачених випадках.

  • Якщо розташування керма або висота самого велосипеда не відповідає зростанню вашої дитини, в цьому немає нічого страшного - її можна відрегулювати, просто піднявши або опустивши сідло або кермо.
  • Не купуйте велосипед на виріст. Дитина повинна відчувати себе комфортно при їзді прямо зараз, а не колись потім. Інакше про задоволення від велопрогулянок йому доведеться забути. Невідповідність розмірів може спричинити неприємні відчуття або ж гірше - до аварії.

У нашому магазині - великий вибір дитячих велосипедів. Приходьте до нас, телефонуйте, не соромтесь питати нашого менеджера про все, що здається незрозумілим. Хороший велосипед - покупка не на один рік, а тому "скромність" при його виборі недоречна.

Вдалого вам вибору велосипеда для вашої дитини і приємних катань!