Діти і велосипед. Фізична активність

Заохочуйте дітей і підлітків до щоденної рухової активності - це запорука не тільки їх фізичного, а й психологічного здоров'я. Фізична активність знижує дратівливість і тривожність, покращує самопочуття, додає впевненості в собі, сприяє соціальній інтеграції дітей в суспільстві. Діти і підлітки у віці від 5 до 17 років повинні активно рухатися не менше 60 хвилин щодня.

Як залучити дитину чи підлітка вести активний спосіб життя?
 
Кращим вашим помічником стане дитячий велосипед. Це кардіо навантаження, зміцнення м'язів і кісток, це й гарний настрій.

Дитячий велосипед можна вибирати вже малюкам з 1 року. Необхідно лише враховувати при цьому, що для самих маленьких велобайк повинен бути якомога простіше і безпечніше. Чим старша дитина, тим більше його буде цікавити транспорт з великою кількістю функцій, бути красивіше і швидше. Як правило, дитячі велосипеди купують дітям до 13 років (вони ще бувають підліткові), а з 14 вже можна сміливо брати дорослий.

Велосипедні прогулянки - це весело.

За допомогою велосипеда ви можете допомогти своїм дітям зробити фізичну активність невід'ємною частиною їхнього життя.
 
І, звичайно ж, дотримуйтесь правил безпеки. Завжди забезпечуйте своїх дітей засобами захисту - шоломами, запьястніками, наколінниками відповідно до віку.
 
Регулярні фізичні навантаження протягом усього життя допомагають жити довго і якісно.

В нашому магазині - великий вибір дитячих велосипедів. Приходьте в наші магазини. Телефонуйте нам, не соромтесь питати продавця про все незрозуміле. Хороший велосипед — покупка не на один рік, а тому “скромність” при його виборі не доцільна.

Вдалого вам вибора велосипеду для вашої дитини і приємних катань!