Що зручніше: велосипеди чи електричні самокати і моноколеса?

Складно не помітити, що українці активно пересідають з автомобілів на велосипеди, електросамокати і моноколеса, пояснюючи свій вибір тим, що їздити на них зручно, легко і швидко. Але що ж зручніше?

Любителі велосипедів стверджують, що крутити педалі безпечніше, та й присутній спортивний елемент. Той, хто вибрав самокат, оцінив його маневреність і легкість транспортування. Звісно ж, вибір свого особистого транспорту - справа смаку. Для одного на першому місці - швидкість, а для іншого - зручність, і щоб "в метро можна було проїхати".

 

Про це йде мова із кореспонденткою ТСН, Оленою Гущик, яка цікавилась, що зручніше: велосипеди чи електричні самокати та моноколеса.

Антон Грищенко, експерт компаній ELITECOPTER і ELITEBIKE, розкрив тему електросамоката, і навіть випадкові перехожі змогли оцінити його переваги.

 

Ми запитували перехожих, що на їхню думку краще - самокат чи велосипед. Вибір складний. Але всі погодилися з тим, що немає значення, на чому пересувається людина, головне - обережна їзда і безпека для інших. А ще ці компактні складні самокати чи моноколеса без проблем можна взяти з собою в метро.

Дивіться відео і приходьте до нас, у нас - найсучасніші електросамокати, електроскутери, моноколеса і все-все-все найновіше в світі електротранспорту. А якщо поки раптом і ні - то буде. wink