Чому надаєте перевагу, купуючи велосипед: якості чи бренду?

Друзі, а що, якби всі велосипеди не мали б певної марки чи дизайну, а були б всі однакові?

Що, якби ви не знали, купуєте Haibike чи Gocycle? Для вас має значення бренд? Що, якби Xiaomi, Mando і Mercedes не відрізнялись за ціною і зовнішніми ознаками? Особисто ВАМ було б тоді байдуже, що купувати?

Мабуть, просто зникли б всі бренди і «привілейовані» товари. Маркетологам не потрібно було б вигадувати бомбові реклами і ламати голову над тим, як залучити нових клієнтів, адже все на прилавках однаково сіро. І конкуренції немає. От зовсім немає. Це добре?

Здається, таке неможливо. Ми живемо в світі, насиченому цілим морем різних компаній і брендів. Ми маємо величезний вибір товарів і послуг. Все це мотивує кожного з нас працювати над своїми послугами і товарами ще більше, ще краще, ще якісніше. Щоб максимально якісно піднести інформацію про "вартість" продукту.

  

Хтось скаже, що сьогодні багато необґрунтовано дорогих за вартістю товарів, мовляв, ми переплачуємо за ім'я знаменитого бренду. Однозначної відповіді немає, АЛЕ. Якщо ця компанія завоювала довіру людей і здійнялась вершини, у неї є право на те, щоб сказати впевнено - це якість, і вона має свою ціну.

Нам було б цікаво дізнатись вашої думки, друзі: вам подобається розмаїття вибору в магазинах у наші дні? Ви готові платити за бренд чи вам достатньо просто якісного товару від маловідомої компанії? 

Пишіть нам, ми тут - FaceBook | YouTube