Що очікувати від майбутньої презентації DJI?

Завтра, 11 жовтня, планується презентація компанії DJI. Ця подія з нетерпінням чекають фанати аерозйомки і професійні фотографи, воно обіцяє бути грандіозним. Величезний інтерес до майбутньої презентації викликав промо-ролик компанії DJI.

Що на цей раз запропонує нам провідний розробник?

Компанія DJI - лідер на ринку виробництва безпілотників і дронів, і цей статус компанія цілком заслужила. Припускаємо, що майбутня презентація не просто здивує, вона здатна "підірвати" уяву сучасного пілота.

Можна лише припускати, що сімейство Phantom буде замінено новим, більш великим аналогом дрона Mavic. Можливо, відбудеться вихід Phantom 5 з функцією ретракт, і навіть Mavic, оснащений дюймовим чіпом. Є думка, що DJI представить нову камеру меншого масштабу, так як вже існуюча на промисловому ринку модель Z30 характеризується високою ціною і відеочіпом з обмеженими можливостями.

Однак, компанія, залишаючись вірною традиції, запустила трейлер, який ставить акценти на об'єктиві камери, проте не відкриває завісу таємниці, залишаючи своїм фанатам місце для польоту фантазії.

Купити квадрокоптери DJI в нашому інтернет магазині