Що варто знати велосипедисту-початківцю?

У цій статті ми представляємо вашій увазі кілька порад, яким, як ми вважаємо, повинні навчитися всі початківці велосипедисти на перших етапах свого навчання їзди на велосипеді.

По-перше, переконайтеся, що навколо достатньо місця для вашого навчання.

Не виключено, що під час перших рухів, ви будете виляти з боку в бік на велосипеді. Тому заздалегідь переконаєтеся, щоб навколо вас було достатньо місця. Будьте обережні під час руху в вуличному трафіку, не прагніть втиснутися в вузький простір.

По-друге, перевірте роботу гальм.

Гальмування - це один з найважчих навичок, який стоїть освоїти кожному велосипедисту. Тренуйтеся якомога частіше, і в самих різних ситуаціях, поки не станете гальмувати на інстинктивно. Постарайтеся задіяти в більшій мірі задні гальма, ніж передні, так як переднє гальмо має більшу потужність. Якщо в поспіху занадто сильно натиснути на важіль, то можна перелетіти через кермо.

По-третє, встановіть свій власний темп їзди.

Якщо ж ви їдете з групою, не змушуйте себе встигати за всіма, особливо спочатку. Краще зосередитися на самій їзді. Заздалегідь повідомте друзів, що ви можете відстати під час поїздки. Вони будуть в курсі, а ви зможете вибрати місце, де зустрінетеся пізніше.

По-четверте, не поспішайте піднімати сідло.

Мати можливість поставити обидві ноги на землю - це відмінний варіант для початківця велосипедиста. Якщо низьке положення сідла допомагає позбутися від тривоги і додає більше впевненості, то продовжуйте так і їздити. Ви завжди можете підняти сідло трохи пізніше, як тільки зміцняться ваші навички, і ви почнете їздити на тривалі відстані.

По-п'яте, будьте уважні.

Завжди важливо дивитися назад перед вчиненням маневру. Це велика проблема як на велосипедних доріжках, так і на дорогах з підвищеним трафіком. Занадто часто новачки, роблячи маневр, пропускаючи пішохода або іншого велосипедиста, не дивляться позаду себе і не бачать ні машин, ні іншої небезпеки. Завжди дивіться вперед і ззаду перш, ніж зробити поворот, вивчіть основні сигнали і користуйтеся ними.

Поділіться з нами в коментарях або на наших сторінках в соцмережах, якого найважливішого навику або, може бути, правилу етикету навчилися ви, коли починали їздити на велосипеді?

FaceBook , YouTube та Instagram