Що краще – сігвей чи гіроскутер?

Сігвеї та гіроскутери - це одні з найпопулярніших електричних товарів, що підходять, як для щоденних пересувань, так і для розваг. Не знаєте, що обрати: сігвей чи гіроскутер? Саме цьому питанню ми і присвятимо сьогоднішню статтю.

Що таке сігвей?

Сігвей - це двоколісна платформа з кермом, яка утримується в рівновазі за допомогою гіроскопів. Ви керуєте сігвеєм, змінюючи положення свого тіла. При цьому система гіроскопів утримує рівновагу автоматично, на відміну від електровелосипедів або самокатів з мотором.

Що таке гіроскутер?

Гіроскутер - це фактично більш сучасна модифікація сігвея: немає керма, більш компактний і мобільний, можна сплутати з «гантеллю з парою коліс». Для пересування на гіроскутері необхідно просто нахиляти тіло в певному напрямку. Може здатися такий спосіб пересування на порядок складнішим, ніж на сігвеї, але насправді ні - буквально за пару тренувань гіроскутер освоюється досконало.

Чем відрізняються сігвей і гіроскутер?

Гіроскутер відрізняється від сігвея не тільки відсутністю керма, але і ще кількома параметрами:

Вага. Навіть один з найменших сігвеях Hoverbot-mini важить 12,3 кг, а повноцінний гіроскутер SmartBalance 6,5 дюймів важить 10 кг.

Розміри. За рахунок керма сігвеї більш габаритні, а гіроскутери навпаки - дуже компактні, їх можна переносити, наприклад, в спеціальній сумці, що буде нескладно навіть для підлітка.

Діаметр коліс - у сігвея колеса зазвичай значно більші, ніж у гіроскутерів.

Ціна. Сігвеї належать до дорожчої категорії засобів пересування. Хороший гіроскутер можна придбати за 10 - 15 тисяч гривень, то для покупки пристойного сігвеянужно витратити більше коштів. Наприклад, сигвей SC-03 з літій-іонним акумулятором коштує в районі 70 тисяч гривень, а гіроскутер SmartBalance Transformers LED 8 дюймів - трохи більше 10 тисяч.

Отже, що ж купити - сігвей чи гіроскутер? Проаналізуйте ваш бюджет, ваші потреби, місця використання вашого нового засобу пересування і зробіть вибір. Сподіваємося, що дана стаття сильно полегшить ваш вибір між сігвеєм і гіроскутером.