CAPELLA: складаний електровелосипед-рюкзак

Цілком логічно, що 21 століття називають епохою "зеленого руху". А все тому, що з кожним роком спостерігається, як все більша кількість людей переходить на альтернативні види транспорту, віддаючи перевагу електровелосипедам.

Але застосування електровелосипедів в людних місцях може бути проблематичним, така ж проблема виникає і тоді, коли необхідно перевозити електробайкі в громадському транспорті.

Надихнувшись міфічним єдинорогом, Чьонг Мінь Нат, студент В'єтнамського університету архітектури розробив унікальну складну модель суперлегкого електровелосипеда Capella. Цей екологічно безпечний, виконаний з легких карбонових матеріалів, е-байк має компактну складну конструкцію, за рахунок чого він з легкістю може скластися в невеликий рюкзак, який можна носити разом з собою на спині, гуляючи переповненими міськими вулицями.

Чьонг Мінь Нат, конструюючи цю модель електровелосипеда, використовував велодеталі від місцевих виробників, виконаних на замовлення в одиничному екземплярі. Були й деталі, які для інноваційного дизайну нового байка він робив самостійно.

Електровелосипед Capella - це невеликий, портативний транспорт для підлітків, які люблять кататися на велосипедах. Інноваційна модель велосипеда Capella важить не більше 22 кг. Але так як перший електровелосипед збирався вручну, то він має деякі недоліки. Надалі конструктор планує скоротити вагу даної моделі до 10 кг, за рахунок заміни деяких частин байка легшими комплектуючими.

Як стверджує розробник, електричний велосипед Capella живиться від акумуляторних батарей і здатний розганятися до 30 км / ч. Для заряду акумуляторних батарей знадобиться не більше 2-х годин, а дальність ходу складає 12 км.

  

Створений електровелосипед створювався автором для його дипломної роботи, тому не дивно, що така геніальна ідея була високо оцінена професорським складом університету. Сам же Чьонг обзавівся великою кількістю шанувальників серед молоді.

Головна ідея цієї конструкції - компактність, поки ще недолік - маленький пробіг на одному заряді. Але автор стверджує, що він працює в цьому напрямку.

Тепер же Чьонг Мінь Ната шукає партнерів для серійного випуску свого продукту для в'єтнамського ринку за ціною, яка доступна більшості жителям країни. Впевнені, що незабаром і в нашому магазині ви зможете придбати цей сучасний пристрій.

Стильні електровелосипеди GoCycle >>>