Майбутнє електро МОТОциклів

Здається, вже ніхто і не згадає, що компанія Frog колись розробляла дизайн для Apple, а сьогодні вони представили концепт мотоцикла з електродвигуном. Цілком реально, що такі футуристичні мотоцикли будуть через деякий час.

Компанія Frog була основним розробником дизайну для всіх корпусів продуктів Apple в 80-х роках і, по факту, назви цих компаній навіть були синонімами. Але на співпрацю з Apple діяльність компанії Frog обмежувалося. Наприклад, в 1985 році Хартмут Есслінгер, засновник компанії, створив модель мотоцикла, який які ніколи раніше не випускався, але чітко вплинув на зовнішній вигляд реальних мотоциклів кілька років по тому. Завдяки цій моделі мотоцикли стали більш схожі на високотехнологічні їздові ракети на колесах. Ця модель називалася Frog FZ750 Rana, або просто FZ, або ще простіше - Rana.

Чітко можна простежити риси Rana в Honda Hurricane, який вийшов з конвеєра кілька років по тому, хоча це може бути і збіг, так як вже з 1984 року інженери Honda почали перетворювати мотоцикли, перетворюючи їх в щось більше, ніж двигун на парі коліс.

 

Хартмут Есслінгер зміг побачити в корінь і фактично передбачити, як повинен виглядати мотоцикл, щоб перейти від етапу еволюції, коли його вважали екстремальним і узкофункціонального транспортним засобом, до етапу повсякденного повноцінного транспорту для всіх бажаючих. І сьогодні зустріти Rana в вітрині мотосалону не було б дивно, його дизайн залишився сучасним, хоча в 1985 році він був футуристичний, неабияким і унікальним.

У Музеї сучасного мистецтва Сан-Франциско Rana зайняв своє місце, але тепер настав час Frog уявити духовного наступника.

Сьогодні мотоцикл з електродвигуном - звичне для всіх явище. І в нашому магазині ви можете вибрати для себе будь-яку вподобану модель елетричного мотоцикла чи скутера - вибір величезний.