Автожир - гібрид літака і вертольота

Рушійною силою для наших справ і прагнення до досконалості була, є і завжди буде пристрасть до польоту. Керуючись цією силою, створюючи і розвиваючи сучасну технологію, пристосовану для практичного застосування, інженери розробили літаючі пристрої, які дозволяють всім нам літати.

Ґіроплани, які тепер можна купити в нашому магазині, є найбезпечнішими конструкціями літаючих машин, відомих людині.

Вони не застрягають без причини, вони не кружляють просто так, вони здатні приземлятися навіть при швидкості 0 км / год, вони можуть впоратися з екстремальною погодою, яка, як правило, в цей час утримує на землі всі інші літальні апарати, розроблені для розваг і відпочинку.

Гірокоптер (чи автожир) за зовнішнім виглядом нагадує вертоліт, але по своїй суті, враховуючи конструктивні особливості, є абсолютно унікальною конструкцією. Ґіроплан - це гібрид літака і вертольота. Також можна зустріти його назви - гірокоптери, ґіроплан, вертоплан, автогір.

Вертикальний підйом вгору забезпечує великий несучий гвинт, який приводить в дію зустрічний потік повітря. Рух вперед здійснює невеликий передній або задній пропелер. Купити автожир сьогодні може кожен, хто мріє про польоти. Обмежень практично немає, досить пройти навчання і отримати доступ до своїх бажань.

Перший зразок автожиру був винайдений ще на початку 20 століття, проте з тих пір автожир зазнав безліч удосконалень, і сьогодні є максимально надійним і безпечним літальним апаратом з сучасним оснащенням. В повітрі він утримується несучим гвинтом (аналогічно вертольоту), але гвинт Ти не будеш поєднаний з двигуном і постійно обертається за рахунок авторотації, що забезпечує підйомну силу в будь-яких умовах.

Переміщення автожиру в горизонтальній площині відбувається за допомогою тягового гвинта (як у літака). Автогір може здійснити посадку навіть з вимкненим двигуном. Для зльоту автожир потрібен мінімальний розбіг, а здійснити посадку він здатний практично без пробігу. Тому допустимо внеаеродромное використання ґіропланів AutoGyro, що істотно підвищує доступність цих унікальних повітряних суден і помітно знижує вартість володіння автожиром.

Все більше приватних власників купують автожири

Автожири активно застосовуються спеціальними службами, для аерозйомки, як аеро-таксі, в сільському господарстві, в туризмі. І, звичайно, з кожним роком все більше приватних власників вирішують купити автожир, адже це найдоступніший засіб малої авіації, як за ціною ціною апарату (вона порівнянна з ціною представницького автомобіля), так і за сумарною вартістю володіння. Наприклад, двигун автожиру працює на звичайному бензині. Та й навчитися керувати автожиром простіше і швидше, ніж літаком або вертольотом.

Ми пропонуємо вам сучасні надійні серійні автожири.

Літайте гіропланами і вам це сподобається!