Купити аксесуари до електротранспорту

Окрім найширшого асортименту електротранспорту на нашому сайті, ми пропонуємо і вибір різноманітних аксесуарів до таких товарів. У нашому магазині ви можете:

  • Купити аксесуари до електровелосипедів Gocycle. Найчастіше у нас купують сумки для Gocycle, комплекти фар та підкрилок.
  • Захисні шоломи для велосипеда купити. У цьому розділі ви можете знайти дитячі шоломи та підліткові шоломи для їзди на велосипедах, гіробордах, електросамокатах та іншому транспорті. Також велосипедні шоломи для дорослих за найкращими цінами від відомих світових виробників.
  • Широка лінійка різноманітних аксесуарів до водного транспорту. Це подовжувачі для камери, і ремені для дайвінгу, і захисні шнурки, і опорні ручки, і зарядні пристрої. Якщо ви вже придбали акваскутер або водний велосипед, то аксесуари вам також будуть необхідні.
  • Зарядні станції EcoFlow - акумулятори для домашнього використання з потужністю батареї від 210 до 3600 Вт/год. Такі зарядні станції можна використовувати для заряджання побутових приладів, освітлювального обладнання, підключення до будь-яких електроприладів.
  • Світлове обладнання для велосипедів та електровелосипедів від компанії Lezyne – величезний асортимент задніх та передніх мигалок для велотранспорту. Різні кольори, режими освітлення, потужність та призначення – для вашої безпеки у темну пору доби.
  • Кріплення Thule купити за кращими цінами також можна в нашому магазині. Різні модифікації велокріплень для зручного транспортування будь-яких авто. Ціна велокріплень від 2500 грн.

Звертайтеся до наших консультантів за професійною допомогою у виборі аксесуарів для транспорту – ми впевнені, що у нас є те, що вам потрібно!