Аксесуари до Gocycle G3 + інструкції

Сортування:

Gocycle Kickstand

Підніжка для велосипеда Gocycle: встановлення, регулювання

Підніжка для велосипеда Gocycle призначена для управління ногами і підтримки велосипеда в вертикальному положенні, коли він не використовується. Ваш Gocycle може поставлятися з вже попередньо встановленої підніжкою. Однак, якщо це не так, ви можете самостійно почати процес її установки, подивившись це відео.

 
Installing the Gocycle Fold Leg

Встановлення складної підніжки Gocycle

На цьому відео продемонстрована установка складної підніжки Gocycle, яка автоматично розгортається під час процесу складання електровелосипеда. В той же час, складна підніжка може бути згорнута, якщо в цьому немає необхідності.

Gocycle - Installing the Mudguards

Встановлення бризковика

У цьому відео детально показана установка бризковика на задню область колісної арки електровелосипеда Gocycle. Подивившись ретельну відео-інструкцію, ви самостійно зможете їх встановити, як на заднє колесо, так і на переднє.


Fitting the Gocycle Bell

Встановлення дзвінка на електровелосипед Gocycle

Розпаковуючи електровелосипед Gocycle, всередині сумки для дрібних речей ви знайдете дзвінок, який входить в стандартну його комплектацію. Коли на транспортному засобі встановлено дзвінок, у вас не виникає проблем з пересуванням. Подивившись це відео, ви легко і швидко його встановите на свій байк, підвищивши свою безпеку при русі на дорозі. За допомогою цього сигналу ви зможете привернути увагу тих, хто вас не помітив.

Installing the Gocycle Smart Phone mount

Встановлення на кріплення для смартфонів

Кріплення для смартфона на електровелосипед - вже не рідкість. Окремий кронштейн для сучасного смартфона може виявитися дуже корисним, особливо для активного райдера.

Багато сучасних смартфонів оснащені яскравим екраном і чіпом супутникового визначення координат, що дає можливість організувати зручний навігаційний мікрокомп'ютер. Встановивши кріплення для свого смартфона на електровелосипед GoCycle, як показано на відео, ви завжди будете на зв'язку, телефон не випаде з рук, ви зможете будувати зручні маршрути, тепер - ніяких пропущених дзвінків і повідомлень.


Attaching the Gocycle Holster Lock

Прикріплення блокування на Gocycle

Прикріплення блокування на свій Gocycle - це можливість забезпечити захист електровелосипеда від угону. Принцип дії такого блокування досить простий: встановлюючи на гальмівний диск, блокується рух колеса, що не дасть можливість використовувати байк без вашого відома. Цей блокувальний замок, прикріплений на гальмівний диск Gocycle, послужить надійним захистом від угону.

Подивіться відео, воно стане надійним помічником в самостійному прикріпленні блокування на Gocycle.

Using the Gocycle Shocklock

Встановлення протиугінного замка на Gocycle

Протиугінний замок призначений для збереження вашого Gocycle. Цей замок-шнур може розтягуватися так, що можна охопити їм колеса і раму, надійно закривши на ключ. Подивившись це відео, ви зможете встановити протиугінний замок на свій електричний велосипед Gocycle, який стане вашим надійним захисником від угону. Ніхто не зможе скористатися вашим байком без вашого відома.