Аксесуари і запчастини до квадрокоптерів DJI

Уникнути виникнення аварійних ситуацій під час здійснення польотів квадрокоптера можна лише за умови своєчасної заміни поламаних деталей. Інтернет магазин ELITE BIKE пропонує придбати всі необхідні для польотів аксесуари та запчастини для квадрокоптера DJI за доступними цінами. Вся продукція нашого магазину має відповідні сертифікати та гарантії.

Необхідні аксесуари

Якщо дрон має мінімальну комплектацію, варто звернути увагу на такий стандартний аксесуар, як зарядний пристрій для акумулятора (незалежно від того батарея, вбудована в корпус або знімна). Зарядний пристрій значно полегшить зарядку акумулятора, так як, заряджаючи коптер кожен раз від ПК або іншого пристрою, ви істотно подовжуєте цей процес.

  

Ще один аксесуар, про який найчастіше забувають або нехтують - кейс для перенесення. Більшість комплектацій квадрокоптера, на жаль, його позбавлені, і даремно, так як поломка кожній із частин дрона веде до додаткових витрат, а це - чи ремонт, або проста заміна аксесуарів.

  

Варто відзначити, що існують зарядні пристрої з одним блоком живлення, але 2-ма або навіть 3-ма перехідниками для підключення квадрокоптера / апаратури. З ними необхідно звертатися з певною обережністю і не підключати паралельно кілька пристроїв, так як процедура може позбавити вас відразу і дрона, і дистанційного керування.

  

Навіть самий сучасний і технологічний квадрокоптер з часом буде вимагати заміни деяких деталей і вузлів, так як часте застосування цього обладнання завжди пов'язане з ризиком завдати шкоди пристрою. Але з огляду на, що дрон коштує не дешево, витрачати гроші на його ремонт з розумом.

Досвідчені пілоти знають, які витратні матеріали повинні бути під рукою. Серед них:

Пропелери

Шасі.

Частини корпусу.

Всі необхідні комплектуючі до квадрокоптера DJI ви зможете знайти в нашому каталозі продукції, або зателефонувавши нам. Магазин ELITE BIKE є офіційним дилером компанії DJI, ми пропонуємо навчання польотів, виробляємо гарантійний ремонт і пропонуємо 100% оригінальні деталі.