Аксесуари для квадрокоптера Mavic Pro

Складний квадрокоптер DJI Mavic вже встиг назавжди підкорити серця любителів зйомки. Він став єдиним коптером в своїй ціновій категорії, які запропонував мандрівникам, новачкам і блогерам знімати безпрецедентне відео в форматі 4К з ідеальною стабілізацією.

Однак довгий час залишалося відкритим питання ремонту квадрокоптера, пошук його запчастин, зокрема пропелерів, які, скажімо чесно, є практично витратним матеріалом - найчастіше ламаються, губляться і тому не погано завжди мати під рукою кілька пар на будь-який випадок.

Ми раді вам повідомити, що наш інтернет-магазин має повним асортиментом аксесуарів і запчастин для DJI Mavic - від чохлів і кабелів до фільтрів і захисних кожухів. А все тому що ми є офіційним дилером компанії DJI. Вибирайте і замовляйте будь-яку деталь.

Аксесуари для Mavic Pro в Києві

Чи варто говорити про те, чому необхідно купувати офіційні запчастини для квадрокоптера Mavic?

  • По-перше, вони ідеально сумісні і у вас не буде проблем з установкою (якщо це звичайна деталь, як пропелери).
  • По-друге, якість служби таких елементів безпосередньо залежать від якості збірки. Тому, не варто дивуватися, що більш дешеві запчастини від неофіційних постачальників будуть швидко ламатися.
  • А по-третє, такі елементи квадрокоптера, як корпус або водостійкі кейси просто можуть вас підвести в самий відповідальний момент і назавжди "вбити" ваш дрон.

Якщо ви не готові до таких сюрпризів - купуйте комплектуючі для квадрокоптера Mavic Pro тільки у офіційного дилера в Україні.

Ремонт DJI Mavic

Політ думки, креатив і фантазії штовхають операторів на сміливі експерименти і розробку неймовірних сценаріїв польоту. У такій ситуації легко не помітити випадкову перешкоду, яка може стати причиною серйозної поломки. Безумовно, багато з несправностей легко можна усунути самостійно: встановити гвинти або шасі, поміняти фільтр. Але якщо ваша проблема лежить глибше, наприклад, незвичайний звук в двигуні або щось трапилося з камерою, саме час звернутися до фахівців в сервісний центр DJI в Києві.

У нас завжди під рукою повний арсенал комплектуючих для вашого дрона і кілька пар професійний рук, які "підняли з колін" жодні квадрокоптер! В результаті ви отримаєте свій дрон, який буде на ходу ще довгий час.

Бажаємо вам вдалих польотів!