Аксесуари DJI

Купивши аксесуари та комплектуючі DJI для квадрокоптера, можна істотно розширити можливості вашого безпілотника, а значить, діапазон розв'язуваних завдань. І, зрозуміло, застосування цієї техніки - безліч: від побутових і романтичних до серйозних і навіть розвідувальних завдань. Квадрокоптер, наприклад, може доставляти невеликі предмети, послання прямо на руки адресата – це мрія шанувальників шпигунських романів. Квадрокоптер може стати неймовірним подарунком, який сам прилетить до рук імениннику. Ваш квадрокоптер DJI може знімати відео, яке в режимі он-лайн транслюватиметься на ваш смартфон.

Купити квадрокоптер DJI у будь-якій комплектації в нашому магазині – і він буде повністю готовий до польоту: достатньо вийняти його з коробки та встановити пропелери, а покрокова інструкція та зручний пульт швидко навчать будь-кого – керувати безпілотним літальним пристроєм дуже просто. У їхній доступності можна переконатися, зайшовши в наш інтернет магазин. До того ж, ціни на квадрокоптери та аксесуари до них – більш ніж демократичні.

- Аксесуари Phantom 4
- Аксесуари MAVIC
- Аксесуари OSMO
- Аксесуари INSPIRE

ELITE BIKE є офіційним дилером DJI в Україні! Ми надаємо офіційне сервісне обслуговування та гарантію по всій території України, а навчання польотами та безкоштовний майстер-клас дозволять вам швидко та легко навчитися керувати цим безпілотним літальним апаратом.