А який електротранспорт обираєте ви?

Ми живемо в дуже крутий час: речі, котрі раніше здавались нам фантастикою, сьогодні стали реальністю. А саме - електричний транспорт. У нас є досвід в цій сфері, ми каталися практично на всьому, тому тут спробуємо порадити вам той транспорт, який ми рекомендуємо вибрати для себе і з якою метою його використовувати.

1. Гіроборд.

Це відносно доступний спосіб, щоб пересуватися вулицями з товстим покриттям, по офісах і навіть по торговим центрам. Купивши гіроборд, ви отримаєте достатню кількість задоволення і емоцій, витягнете від нього багато користі і, головне, він зовсім не набридає. Наприклад, в нашому офісі, є гіроборд, яким ми весь час користуємося, його ушаталі як могли, але до сих пір він чудово демонструє всі свої характеристики, приносить нам задоволення і використовується досить часто. Ми навіть робимо відео, катаючись ньому - це дуже зручно: став і їдеш за людиною, наприклад.

  

2. Моноколесо.

Це вже більше транспорт, аніж просто розвага. На ньому не покатаєшся на двох квадратних метрах, на ньому важко робити відео. Однак, на ньому можна реально далеко їхати по місту і моноколесо зручно в транспортуванні. Колесо хоч і одне, але ви не будете відчувати під час їзди невеликі нерівності. До того ж, моноколесо здатне розвивати швидкість близько 20 км / год і має великий запас ходу - до 40 км.

3. Segway.

Сігвей має потужніші колеса і обладнаний ручкою. Він часто використовується для туризму, подорожей, бізнесу, та й просто для прогулянок. Тому що це комфортно.
Легке управління і універсальність в пересуванні - це великі плюси сігвея.

4. Електросамокат.

Електросамокат - це вже більш реалістична мрія, яку може реалізувати практично кожна людина з активною життєвою позицією. Цей транспорт - найбільш універсальний у всіх його значеннях. Він зручний в русі і не вимагає звикання, на відміну від моноколеса. На ньому можна проїхати до 50 км з хорошою швидкістю і абсолютно не відчувати втому. Та й ціна - цілком доступна.

 

5. Електровелосипед.

Електровелосипед - це практично той самий велосипед, тільки з встановленим на ньому батареєю та електричним асистентом, тобто при їзді під гору ви не будете втомлюватися. Для міста - це оптимальний транспорт: на нього можна і багажник поставити, і їздити на відстані близько 100 км. А якщо сів акумулятор ви можете продовжувати свій шлях на електровелосипед, як на звичайному велосипеді, крутячи педалі. Електровелосипедів на ринку - величезна кількість: від бюджетних до дуже крутих і дорогих моделей, але вибір - є, і ми завжди із задоволенням допоможемо вам вибрати той, який вам найбільше підходить.

6. Електромопед.

Він може стати чудовою альтернативою для того, хто вже водить скутери. Він володіє відмінними ходовими характеристиками, і вам не потрібно звикати до чогось особливо нового. Ви будете істотно заощаджувати на паливі, але заздалегідь вам варто подумати й про те, де ви будете його заряджати, так як запас ходу електромопеда - в межах 50 км.

І зверніть увагу на новинку нашого магазину - електромотоцикли MYBRO від українського виробника.

Ринок електротранспорту поступово розвивається, впевнені, що за ним майбутнє. Але вже сьогодні ви можете придбати той електричний транспорт, який вам сподобався найбільше.