5 причин купити стедикам DJI Osmo

Якщо ви бажаєте робити неймовірні відео, не докладаючи особливих зусиль, тоді прийшов час поповнити свій комплект відеотехніки ручним стабілізатором DJI Osmo. Саме він дозволить вам знімати матеріали не гірше професіонала..

DJI Osmo — ручної стедикам кишенькового формату, який призначений для запису стабілізованого плавного відео з максимальною зручністю.

Чи варто купувати стабілізатори DJI? Відповідь ствердна, якщо ви намагєтесь мати під рукою техніку формату «все в одному» і не бажаєте втратити шанс перетворити ваш власний смартфон в пристрій з більш гнучкими можливостями.

Пристрої цього класу сьогодні стали доступнішими в ціні і компактніші в габаритах. Ручний стабілізатор вже не відноситься до техніки елітної категорії, його купують всі бажаючі мати якісні фото та відео за допомогою портативного пристрою. Щоб не впадати в технічні «нетрі», досить відзначити ряд його відмінних рис від аналогічних моделей: невелика вага, підтримка відео 4К і цілком доступна ціна.

 

5 причин купити DJI Osmo

1. Стабилизатори легкого форм-фактору змінюють стереотип про дорогі стедиками. 

Досить згадати, яку габаритну і важку техніку, комплект аксесуарів доводилося фотографам і операторам брати з собою на знімальний майданчик. У Osmo реалізована технологія, що дозволяє знімати максимально безшумно і стабільно. Швидкість запису (незалежно від типу знімків) становить від 24 до 120 к / с з роздільною здатністю 720р або 1080р.

2. Простота використання програми DJI.

Щоб отримати ідеальний знімок не потрібно щоразу налаштовувати камеру. Досить натиснути на відповідну кнопку в додатку і програма встановить оптимальні параметри.

3. Можливість покращення зображень.

Якщо ви користуєтеся окремої фото- відео технікою, це не означає, що річний DJI вам не знадобляться. З його допомогою зняті зображення стануть більш плавними і стабілізованими. До того ж, ви зможете відразу поділитися фотографіями з друзями та близькими в соц. мережах.

4. Osmo Mobile підвищую якість як відео, так і фотографій.

Його можна використовувати для зйомки в різних режимах, починаючи від TimeLapse, завершуючи тривалими експозиціями. Техніка підтримує запис в панорамному режимі, ручний підвіс «підлаштовується» так, щоб вийшли максимально стабілізовані зображення. Регулювання проводиться під кутом аж до 360 градусів.

5. Важливий фактор: продукти DJI підтримують технологію Active Track — візуальну систему стеження, що дозволяє постійно тримати мета зйомки в центрі об'єктива без зв'язку GPS. Режим на Osmo Mobile активується через фірмовий додаток.

Залишається лише відправитися на зйомку і впіймати кадри, яким наказано перетворитися в історію. А за якість можете не хвилюватися, його забезпечить Osmo Mobile.

Шукайте DJI Osmo в каталозі нашого інтернет магазину.